همه ما می دانیم که صورت اصلی ترین عامل تاثیر گذار بر زیبایی یک فرد به ویژه خانم ها به حساب می آید و از بین تمامی اجزای آن,چشم و بینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و می بایست همیشه از لحاظ ظاهری و سلامتی به آنها رسیدگی کنیم.ابرو کمک زیادی به محافظت از چشم در برابر عرق و سایر مایعات می کند و همچنین اگر کمی به آن برسید,قطعا تاثیر زیادی هم بر زیبایی خواهد داشت و از این رو در طی چندین نسل,روش ها و ابزارهای زیادی برای زیباتر کردن ابرو به وجود آمده اند که یکی از آنها مزوتراپی بع حساب می اید.

 

ما در این مقاله قصد داریم تا مزوتراپی ابرو را به طور کامل بررسی کنیم و ببینیم که دقیقا چه کاری انجام می شود و اصلا چه تاثیری بر صورت خواهد داشت؟ همچنین اگر سوالی داشتید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مزوتراپی ابرو

مزوتراپی ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

بسیاری از مواقع پیش می آید که خانم ها یا آقایان در اثر یک سری مشکلات یا بیماری های مختلف,ابروهایشان کم پشت می شود یا اینکه یک قسمتی به طور کامل سفید شده و ظاهر را خراب می کند.در این حالت شما می توانید از روش های مختلف مانند تاتو,کاشت ابرو مزوتراپی کمک بگیرید که در حال حاظر بهترین و پیشرفته ترین راه استفاده از مزوتراپی ابرو است.

 

❎ این روش درمانی نسبت به روش های تهاجمی مانند تاتو و کاشت مزیت های بسیار زیادی دارد.برای مثال زمانی که ابرو می کارید,ممکن است بین سطوح مختلف یک سری تفاوت های فاحش به وجود بیاید که باعث کاهش اعتماد به نفس شما خواهد شد.از طرفی دیگری تاتو هم غیر قابل بازگشت بوده و گاهی مواقع حالت صورت را غیر طبیعی می کند که چندان جالب نیست.

✅ اما در مزوتراپی تنها نیاز است که چندین بار انواع ویتامین ها ومواد مدنی به ابرو تزریق شود تا فولیکول ها به خوبی تغذیه شده و باعث رشد تار مو شوند.این کار به هیچ عنوان درد ندارد و معمولا باید 3 الی 5 بار و با فاصله یک هفته انجام شوند تا تاثیرشان را ببینید.

چرا ابرو دچار ریزش می شود؟

پزشکان زیادی همه ساله در این رابطه صحبت می کنند و می گویند که احتمالات زیادی برای این مشکل وجود دارند که اصلی ترین آنها عبارتند از باکتری ها,بیماری های پوستی خفیف و شدید و درماتیت که هر فردی ممکن است به آنها مبتلا شود.همچنین آسیب و ضربه یا کهولت سن را هم می توانیم نام ببریم که گاهی مواقع در اثر تصادف,فرد قسمت زیادی از ابروی خودش را از دست می دهد که قابل ترمیم است.یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که استرس زیاد به مرور زمان می تواند باعث ریزش مو در تمام نقاط بدن شود!

 

مزوتراپی ابرو چه مزیت هایی دارد؟

در حال حاظر این روش,بهترین و ایمن ترین راه ترمیم ابرو به حساب می آید که استفاده زیادی داشته و تقریبا انتخاب 60% خانم ها می باشد و این نشان دهنده مزیت های بسیار زیادش است.به هر حال اصلی ترین مزیت های مزوتراپی را می توانیم موارد زیر در نظر داشته باشیم :

 

  1. افزایش رشد ابرو با وجو مواد معدنی و ویتامین های مختلف که به زیر پوست تزریق می شوند.
  2. جلوگیری از کم پشت شدن ابروها در اثر عوامل مختلف.
  3. هزینه بسیار اندک در کنار سرعت و کیفیت کار.
  4. بدون نیاز به تحمل درد و خونریزی.
  5. دوره نقاهت بسیار کوتاه مدت که گاهی مواقع 1 روز است.
  6. تقویت فولیکول های مو.
  7. میزان چربی موجود در زیر پوست را تنظیم می کند.
  8. افزایش گردش خون در ناحیه صورت به ویژه ابروها.

با وجود مزیت های بالا دیگر کمتر کسی به سراغ روش های سنتی می رود و هزینه این کار هم بسیار مناسب بوده و تقریبا هر کسی قادر به پرداختش خواهد بود.

مزوتراپی ابرو

معایب مزوتراپی را بشناسید

ما در کلینیک زیباتر شید با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب سعی در این داریم که شما دوستان عزیز به هیچ عارضه ای دچار نشوید و با خاطره ای خوش اینجا را ترک کنید و خوشبختانه تا به امروز هم چنین مواردی دیده نشده است و این اطمینان را به شما می دهیم که با بهترین قیمت و کیفیت کارتان به پایان خواهد رسید.